Biz Kimiz ?

Ürün tasarımı konusunda deneyimli ve birlikte çalışmaktan keyif alan uzmanlardan oluşan, yaratıcı bir firmayız. Amacımız harika fikirleri, gerçek ürünlere dönüştürmek. Bu işi “19.07.2013 Cuma” gününden bu yana keyifle yapıyor ve tasarım portföyümüzü sürekli genişletiyoruz. Kadromuzdaki elektronik mühendisleri, yazılım geliştiriciler ve 3 boyutlu tasarım uzmanlarının azmi ile bir çok fikre hayat verdik. Kara kalem eskizler ile başladığımız işlerin, bir süre sonra elle tutulur ürünlere dönüşmesini sağlayan,  sıra dışı bir tasarım ekibimiz var. Eminiz bizimle çalışmaktan keyif alacak ve iyi ürün geliştirme konusundaki enerjimizden etkileneceksiniz.

 

Ne Yapıyoruz?

İçinde elektronik, mekanik ve yazılım gibi unsurları barındıran ürünleri, sektör ve ölçek gözetmeksizin sıfırdan tasarlıyoruz. Yada mevcut ürünlerinizi düşük maliyet, verimlilik, işlevsellik, estetik, üretim kolaylığı konularında geliştiriyor ve güncel trende uygun şekilde modernize ediyoruz. Bununla beraber, üretim teknolojileri konusunda ki deneyim, donanım ve yurt içi / yurt dışı partner firmalarımız sayesinde, istenen hacimde üretim desteği de sağlıyoruz.

 

Nasıl Yapıyoruz?

Ürün tasarlarken, teknik detayların yanı sıra her tasarımda uymaya çalıştığımız bazı genel kriterlerimiz var. Bize göre iyi bir tasarımın şu şartları sağlaması gerekir. Farklı, estetik, işlevsel, sade, dayanıklı, ekonomik, akıllı, kolay üretilebilir, çevreci ve sürdürülebilir.  Eğer bu şartları sağlayan bir tasarımımız varsa, modelleme ve prototip süreçlerini başlatırız. Prototipler istenen sonucu vermez ise defalarca revizyon yapmaktan sıkılmaz ve asla pes etmeyiz.

Tasarım sürecinde en önemli kural fikri iyi anlamak ve müşteri taleplerini eksiksiz kavramaktır. Ürün hakkında gereksiz sorularla müşterimizi boğmaktan kaçındığımız için, temel bir kaç anahtar sorudan sonra gereken araştırmayı kendimiz yapmayı tercih ederiz. Böylece daha geniş bir bakış açısına sahip olur ve dünya standartlarında tasarımlar yapabiliriz. Bizi diğer firmalardan ayıran temel fark, ürün tasarımı için gereken tüm uzmanların aynı kadro içinde, eş zamanlı ve uyumlu çalışabilmeleridir.

Ekibimiz

M. Tankut KURUL

Yönetim Kurulu Başkanı

Hüseyin DEMİRTAŞ

Genel Müdür

Çiğdem ALTINAY MERGEN

Projeler Direktörü

Serdar KOÇYİĞİT

Avrupa Satış Direktörü

İş Ortaklarımızdan

separator
Bağlantı Şeması Talep Et / Request Diagram

Ürünlerimize ait bağlantı şemalarını talep etmek için lütfen formu doldurunuz. <strong>Please fill out the form to request connection diagrams of our products.</strong>


    X