Değerli İş Ortaklarımız

MYSIA Elektronik olarak, başarılarla dolu bir 10 yılı geride bırakmanın gururunu yaşıyoruz. 2013 yılında Türkiye’de başlayan serüvenimizi, Bulgaristan’a yaptığımız yatırımlarla, Avrupa ve dünya pazarında da sürdürmeyi hedefliyoruz.
İçinde elektronik, mekanik ve yazılım gibi unsurları barındıran ürünleri, sektör ve ölçek gözetmeksizin sıfırdan tasarlıyoruz, mevcut ürünlerinizi geliştirip, trende uygun şekilde modernize ediyoruz. Bununla beraber, üretim teknolojileri konusundaki deneyimimiz, yatırımlarımız ve tedarik ağımız sayesinde, tüm hacimlerde isteklere cevap veriyoruz.

Tasarım sürecinde en önemli kuralın fikri iyi anlamak ve müşteri taleplerini eksiksiz kavramak olduğunu göz önüne alarak ürün hakkında kapsamlı araştırmalar yapıyor, iş ortaklarımızın taleplerine doğru yanıtlar veriyoruz. Böylece daha geniş bir bakış açısına sahip oluyor ve dünya standartlarında tasarımlar gerçekleştirebiliyoruz.

Size ve işinize değer katacak mottomuz “Gerçekleşmemiş hiçbir fikir değerli değildir” düşüncesini aklımızdan çıkarmayarak fikrinize değer katıyoruz!

Saygılarımızla.
M. Tankut KURUL

Bağlantı Şeması Talep Et / Request Diagram

Ürünlerimize ait bağlantı şemalarını talep etmek için lütfen formu doldurunuz. <strong>Please fill out the form to request connection diagrams of our products.</strong>


    X